Kolejny sukces naszych Młodych Poetów

Tym razem Ania Szulińska i Mateusz Struski – reprezentujący Szkolny Klub Literacki “Pegaz” – wzięli udział w V Regionalnym Konkursie Poetycko – Fotograficznym: “Festiwal inspiracji”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było “Wspomnienie”, a zadanie młodych poetów polegało na ułożeniu utworu poetyckiego do własnoręcznie wykonanego zdjęcia. Wiersz i zdjęcie miały nie tylko zachwycić jury, ale przede wszystkim musiały stworzyć nierozerwalną całość tematyczną. Naszym poetom udało się to w 100%. Ania ze swoim wierszem pt.”Światło wspomnienia …” zajęła II miejsce, a Mateusz jako autor wiersza zatytułowanego “Kwiat w kolorze miłości” zajął miejsce III. Ani i Mateuszowi serdecznie gratulujemy!!!
Zapraszamy do współpracy wszystkich wrażliwych na piękno otaczającego świata i próbujących wyrażać swoje uczucia w wierszach.
Dorota Lenartowicz – opiekun Szkolnego Klubu Literackiego “Pegaz”.

13087818_1147526865277900_7732789892560692207_n

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content