Uczennice klasy 1 TF odwiedziły Akademię Fryzjerską Berendowicz & Kublin

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości uczennice klasy 1 TF odwiedziły Akademię Fryzjerską Berendowicz & Kublin w Katowicach mieszczącą się przy ulicy Plebiscytowej. Miały możliwość zapoznania się z ofertą szkoleniową kierowaną do młodzieży,obserwowały pracę edukatorów-szkoleniowców oraz uczestników szkolenia. Poznały pierwszą w Polsce Internetową Platformę Fryzjerską.Motto Akademii to ,,FRYZJERSTWO STAJE SIĘ SZTUKĄ KIEDY STYLISTA-PASJONAT TWORZY WIZJONERSKIE,PONADCZASOWE FRYZURY”.Po kilku godzinach spędzonych w Akademii odwiedziły Salon Fryzjerski Berendowicz & Kublin przy ulicy Wawelskiej również w Katowicach. Tam obserwowały codzienną pracę stylistów oraz zapoznały się z najnowocześniejszym wyposażeniem salonu.W Akademii doceniono postawę naszych uczennic ich ciekawość zawodu i już dziś dostały propozycję odbycia praktyk zawodowych lub stażu po zakończeniu nauki.

f05 f04 f03

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content