Dzień Przedsiębiorczości

13007339_1143928755637711_2639606604748503602_n20 kwietnia 2016 w całej Polsce odbędzie się Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Wszystkich uczniów klas I – III prosimy o krótki fotoreportaż (wykonanie kilku zdjęć) lub nakręcenie filmu (max 2 minuty). Fotoreportaż wraz z filmem biorą udział w konkursie o staż w kancelarii Prezydenta RP.
Miejsce praktyki Klasy Opiekun
1. Oberża Czeladz Pizzeria Moskwa II TŻ/TO
Marek Kot Agnieszka Kozbiał
2. Hotel Rycerski III TŻ 2 K Agnieszka Kowalik, Piotr Koćwin
3. Hotel Shuma 1 K Klaudia Pietrzczyk, Anita Hołowienko
4. Restauracja Austeria III TŻ/TO Marta Kocjan – Chmist
5. Norman Radzionków III TŻ/TO Małgorzata Skutnik, II TŻ/TO
6. Czarci Młyn (8 uczniów – 8.00, odzież ochronna książeczki sanepidowskie) Wodociągi pozostała część klasy I TŻ Mariola Ratajska Ewa Młoczkowska Elżbieta Zawora
7. Malta (10.00 odzież ochronna, książeczki) Akademia Berendowicz – Kublin I TŻ/Fryz, I TŻ/Fryz Anna Tołaj, Ewa Dubińska
8. Cukiernia Cieplak 1 C+2C
1 Fryz Magdalena Piskorska. Zajęcia praktyczne
9. Pogoria Residence 10.00 3 K Michał Rabsztyn
10. Kopalnia Dolomit I Log, II Log, III Log Monika Trzewiczek, Małgorzata Piwowarczyk, Izabela Babiarz
11. Eurocamping, Straż Pożarna I Hot/Tot, III Hot/Tot Ewelina Niemczyk, Aleksandra Guzera, Mariola Nowak
12. WSB + firmy indywidualne II TE/Fryz – DODATKOWE MIEJSCA PRAKTYKI, Wyższa Szkoła Biznesu: 032 295 93 93, mkot@wsb.edu.pl
9.00 do pokoju nr 9 – Akademickie Biuro Karier (przy wejściu na uczelnię schodami na dół, wzdłuż baru do końca korytarza prosto i po prawej stronie). W razie potrzeby prosimy o kontakt na nr telefonu 32 295 93 15.
1. Specjalista ds. promocji Radosław Wiszniewski
2. Asystent dokumentacji i informacji naukowej w wydawnictwie – Katarzyna Małas
3. Specjalista ds. rekrutacji – Urszula Kalwarczyk
4. Specjalista ds. obsługi studenta – Aleksandra Sowula
5. Specjalista w dziale IT – Marcin Borkowski
6. Koordynator Uniwersytetu III Wieku –
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (pan Bartłomiej Leszczyński) – godzina 9.00
kom. 606 619 337, adres: 41-200 Sosnowiec, ul. Modrzejowska 32b (wejście od ul. Małachowskiego)
Dział marketingu
1. Szymon Krawiec
2. Maciej Turoń
Wader Woźniak (Marzena Żaba, tel. 32/264 60 40, Rudna 30, Dąbrowa Górnicza) – godzina 9.00
Sekretariat: 1.Marcel Konopa
Magazyn: 1. Kamil Leciak
2. Kamil Konieczny Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
1. Wydział Księgowo- Budżetowy: Paulina Patyna,Klaudia Szymocha
2. Wydział Wymiaru, Ewidencji i Egzekucji Podatków: Zofia Holi, Sandra Smędzik
3. Wydział Promocji, Kultury i Sportu – Natalia Lubaszka, Julia Ociepka
4. Wydział Ekologii i Rolnictwa- Patryk Przygoda,Karol Tutaj
5. Centrum Zarządzania Kryzysowego – Jakub Grzesikowski, Krzysztof Szymoniak
6. Miejska Biblioteka Publiczna 10.00 dział marketingu- Dawid Mantykiewicz, Mateusz Baryła
7. PKZ (Kino Kadr) 10.00 zapytać o pana Grzegorza Drygałę – Bartosz Sapota, Patryk Krzemyk, Konrad Dąbek
8. Biuro Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów- Ewelina Pieniążek, Kamila Krężel
9. Wydział Administracyjny- Adrian Wojciechowski
RZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO – HANDLOWE „BOBREK” (Ilona Sówka 32 26 16 313, ul. Roździeńskiego 1, 41-308 Dąbrowa Górnicza) isowka@bobrek.pl 8.00 sekretariat (praca w dziale handlowym)
1. II Log
2. II Log
Kopalnia Dolomit 9.00 w budynku A na parterze.
Restauracja (Czarci Młyn SOSNOWIEC) – godzina 8.00

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *