UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY DANIEL SOLIPIWKO NA RADOMSKIM WYBIEGU

Dnia 8 kwietnia Daniel SOLIPIWKO uczeń klasy II technikum kształcący się w zawodzie technik technologii odzieży zaprezentował swoją autorską kolekcję “Mroczna elegancja” na Konkursie “Kreacje Prowokacje” w radomskim Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług. Kolekcja Daniela została wybrana jako jedna z jedenastu spośród ponad 50 autorskich modeli młodych projektantów i wyróżniona poprzez możliwość uczestnictwa w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody “Kreacje Prowokacje”. Jak mówi sam autor: kolekcja ukazuje siłę, mrok i piękno kobiety. Kolorami dominującymi są czerń i biel, natomiast połyskujący srebrny kolor jest elementem dodatku, jak i spójności całej kolekcji.
Fryzury do prezentacji wykonała Klaudia Kurbiel z klasy III TF, a makijaż wykonała Pani mgr Edyta Mrozik wraz z uczennicą z klasy II TO Olgą Cichoń.
Cieszymy się z sukcesu młodego projektanta i życzymy mu oryginalnych pomysłów w dalszej modowej twórczości.

p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 p11 p12 p1 p2 p3

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content