II MIEJSCE WERONIKI STOLARSKIEJ

II MIEJSCE WERONIKI STOLARSKIEJ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE FRYZJERSKIM W GLIWICACH.
WERONIKA STOLARSKA Z MODELKĄ NADIĄ ORAZ PAULINA BUKOWIEC Z MODELKĄ KINGĄ WZIĘŁY UDZIAŁ W KONKURSIE FRYZJERSKIM, KTÓRYM GŁÓWNYM TEMATEM BYŁO NIEBO I PIEKŁO. WERONIKA STOLARSKA ZAJĘŁA II MIEJSCE, PO RAZ KOLEJNY WYKAZUJĄC SIĘ OGROMNYM TALENTEM, PAULINA BIORĄC UDZIAŁ W KONKURSIE PO RAZ PIERWSZY ZAPREZENTOWAŁA TAKŻE ŚWIETNE UMIEJĘTNOŚCI. OPIEKUNEM UCZENNIC BYŁA PANI PROFESOR JUSTYNA ŁASKAWIEC, A PIĘKNE MAKIJAŻE BYŁY DZIEŁEM PANI DYREKTOR EDYTY MROZIK.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content