TARGI TURYSTYCZNE W KATOWICACH

W ostatnią sobotę hotelarze i turyści oraz zaproszeni goście wzięli udział w targach turystycznych. Targi odbyły się w Katowicach jednak tym razem w nowym, imponującym centrum kongresowym, które należy do Strefy Kultury, nowej części Katowic. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertami turystycznymi różnych regionów Polski, Europy oraz świata. Ponadto można było m.in. skosztować regionalnych specjałów, pospinać się na ściance wspinaczkowej, zagrać w minigolfa, zrobić sobie zdjęcie z syrenką warszawską, obejrzeć supernowoczesne autokary turystyczne oraz obejrzeć wnętrze kampera. Nasi uczniowie wzięli również udział w konkursach, w których zdobyli cenne nagrody.

t1 t2 t3 t4 t5 t6 t7 t8 t9 t10 t11

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content